A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Подібнянський заклад загальної середньої освіти І-ІII ступенів
Маньківської селищної ради Черкаської області

Новини

Дата: від до Скинути

Увага! Діти на дорозі!

Година спілкування "Безпечна дорога додому. Вивчаємо дорожні знаки" (1 клас )

22:43 01.10.2023

День Миру

Традиційно 21 вересня в Україні та в усьому світі відзначають Міжнародний день миру. Сьогодні мир в Україні не є абстрактним бажанням, це усвідомлена мета, адже за мирне існування, за право жити у власній державі триває боротьба по всій Україні. І найвищу цінність миру, який є запорукою щасливого  життя, сьогодні відчула кожна українська родина. Мир не означає програти війну, мир- це щоденна праця кожного громадянина задля вдосконалення, розвитку і спокою в країні.

15:51 22.09.2023

Олімпійський тиждень

У рамках олімпійськоготижня - 2023, який пррходив з 11 по 15 вересня 2023 року, було організованочи мало цікавих заходів під гаслом "Активно рухаймось до Перемоги: здорові діти - здорова нація!" : олімпійський урок "Видатні спортсмени України", конкурс малюнків"Олімпійська  емблема нашого закладу", турнір з шашок і шахів, спортивні загання між початковими класами, змагання з стрибків на скакалці, кидання дротика та підтягування, які мали на меті пропагувати серед дітей та учнівської молоді здоровий спосіб життя, сприяти залученню їх до активних заннять спортом. По закінченню Олімпійського тижня учасники змагань отримали грамоти. 

14:22 22.09.2023

День знань!

Адміністрація Подібнянського ЗЗСО І - ІІІ ступенів вітає учнів, батьків та вчителів з Днем знань. Шановні учні! Вітаємо Вас з 1 вересня і бажаємо: веселих та захопливих уроків, гарних оцінок, нових друзів, добрих і справедливих вчителів. Дорогі першокласники! Бажаємо Вам радісного та веселого шкільного життя, прагнення до знань і нових відкриттів. Любі одинадцятикласники! Нехай останній рік Вашого шкільного життя буде цікавим, сповненим приємних подій та вражень. З усією теплотою серця висловлюємо слова подяки Шевченкові Віктору Петровичу та Безверхому Юрію Миколайовичу за надання фінансової допомоги на заміну дверей та підлоги другого поверху. Ця підтримка - свідчення Вашого небайдужого ставлення до закладу освіти. Дякуємо за розуміння та підтримку. Завдяки Вам наша школа періодично оновлюється і залишається затишною домівкою для школярів. Також дякуємо нашим ЗСУ за можливість  навчатися, нашим дітям. Слава Україні!Героям Слава!

22:02 04.09.2023

Підготовка закладу до нового навчального року. Ремонт другого поверху.

 З усією теплотою серця висловлюємо слова подяки Шевченкові Віктору Петровичу та Безверхому Юрію Миколайовичу за надання фінансової допомоги на заміну дверей та підлоги другого поверху. Ця підтримка - свідчення Вашого небайдужого ставлення до закладу освіти. Дякуємо за розуміння та підтримку. Завдяки Вам наша школа періодично оновлюється і залишається затишною домівкою для школярів. Також дякуємо нашим ЗСУ за можливість  навчатися, нашим дітям. Слава Україні!Героям Слава!

22:32 01.09.2023

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора