Вибір професії в сучасному світі

З метою усвідомлення значення вибору майбутньої професії для учнів 11 класу було проведено  профорієнтаційне заняття з елементами тренінгу: "Вибір професії в сучасному світі" (Боднюк Ж.М.)

20:59 25.02.2024

Інформаційний дайджест "Бої за Дебальцеве - хроніки пекельного 2014-го року"

З метою вшанування пам’яті учасників бойових дій при Дебальцеві 18 лютого для учнів 8-11 класів було проведено інформаційний дайджест "Бої за Дебальцеве - хроніки пекельного 2014-го року" . Під час якого учні переглянули відео про події які відбулися під Дебальцевим.

19:30 25.02.2024

Акція "Коробочка тепла для ЗСУ"

За ініціативою учнівського самоврядування в нашому закладі була організована акція "Коробочка тепла для ЗСУ". Метою акції було збір і передача необхідних речей нашим воїнам -захисникам. Напротязі лютого учні 5-11 класів збирали свою "коробочку тепла". По закінчені акції з усіх маленьких коробочок було сформовано 5 великих посилок, та відправлено нашим воїнам-односельчанам.

19:27 25.02.2024

Небесної Сотні

Сьогодні ми вшановуємо пам'ять героїв Небесної Сотні, хто віддали свої життя за нашу свободу і незалежність. Ці мужні люди стали символом боротьби за справедливість і демократію у нашій країні.

19:24 25.02.2024