Акція "Смілива гривня"

З 4 вересня по 30 литопада в нашому закладі проходила акція  "Смілива гривня". По завершені акції лідери учнівського самоврядування підрахували кошти і  перерахували їх  на потреби ЗСУ. Загальна сума зібраних коштів  становила1300 грн.

20:02 10.12.2023

День пам'яті жерт голодоморів

24 листопада учнівським самоврядуваннеям для учнів 9-11 класів була проведена година пам'яті "Зроніть сльозу, бо ми не мали сліз..." до Дня пам'яті жерт голодомору.

23:05 27.11.2023

День дружби

20 листопада для учнів 1-2 класів було проведено годину спілкування "Давайте вчитися дружити". Під час даного заходу соціальний педагог  Полозюк І.М. поглибила знання дітей про поняття "дружба"  сприяла  створенню дружнього дитячого колективу та намагалася виховати у школярів чемне ставлення один до одного.

23:05 27.11.2023

Всесвітній день доброти

Щорічно в Україні, 13 листопада відзначають День доброти. Унікальне свято, яке допомагає людям проявити тепло і турботу про ближніх своїх. Всесвітній день доброти насамперед потрібен для того, щоб нагадати про мораль і людяність, про чуйність і всзаємодопомогу. Творити добрі справи насправді неймовірно легко, добро не вимірюється грошима, не вимагає багато часу і сил.

23:00 14.11.2023