Візитка закладу

Подібнянський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів

Адреса:

вул. Шкільна, 1г, с. Подібна

Телефон:

pod_sh@ukr.net

Директор:

Жігалова Світлана Петрівна

Приміщення школи збудоване в 1964 році.

У закладі функціонує 11 навчальних кабінетів,  навчальна майстерня. До послуг учнів спортивна кімната, бібліотека, медичний кабінет. У закладі створена локальна мережа INTERNET, існує власний WEB-сайт.

У школі працює харчоблок із обідньою залою на 70 місць загальною площею 272 м2. Харчоблок забезпечено обладнанням у достатній кількості, оновлено посуд.  Наявні: плита електрична -1шт., марміт – 1шт., холодильне обладнання – 2 од., вентиляційна система в доброму стані.

Навчальний заклад забезпечений комп’ютерною технікою. У наявності 14 комп’ютерів, 7 ноутбуків, 2 телевізори, 1 проектор, 6 принтерів. До мережі Інтернет підключено 19 одиниць комп’ютерної техніки (14 комп’ютерів, 7 ноутбуків). На один комп’ютер припадає 7 учнів 1-11 класів.

Усі вчителі володіють методикою використання інформаційних технологій, використовуючи її для проведення уроків з різних предметів.

У закладі навчається 90 учнів.

Освітній процес забезпечує 18 вчителів (2 вчителів-сумісників), з них :

7- мають кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії»;

7 – кваліфікаційну категорію «спеціаліст І категорії»;

3 - кваліфікаційну категорію «спеціаліст ІІ категорії»;

1 - кваліфікаційну категорію «молодший спеціаліст»;

2 – звання «старший вчитель».

Педагогічний колектив працює над методичною проблемою: «Використання інноваційних технологій навчання та виховання як умови модернізації освіти та особистісного розвитку суб'єктів освітнього процесу».

Учні закладу беруть активну участь у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад та обласних заходах. За останній рік  4 учні закладу стали переможцями Всеукраїнських  учнівських олімпіад з англійської мови, фізики, біології. Учні активні учасники Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості (номінація «Література»).

Значна увага у закладі приділяється розвитку кожного здобувача освіти  як громадянина та патріота, учнів залучають та зацікавлюють не лише у навчанні, але й у суспільно-важливих справах.

Учні нашого закладу долучилися  до проведення обласних заходів: конкурсу дитячого малюнку «Війну, а не квіти малюють діти», конкурсу есе  «Війна за свій шлях», патріотичної  вікторини присвяченої 80-ій річниці створення Української Повстанської Армії, конкурсу творчих відеопроєктів «Переможна весна» та отримали грамоти.

Рій «Козаченьки» став учасником» обласної онлайн-вікторині «Творення нової України; від Революції на граніті до Революції Гідності», у Всеукраїнській онлайн грі-вікторині «Відун», «День Героїв – 2023».

Учні долучилися до проведення акцій «Смілива гривня», «Допомога дітям Херсонщини», «Баночка від учня - тушонка для солдата», «Кришечки збери – військовим допоможи».

Протягом року вчителі підвищують свій кваліфікаційний рівень шляхом самоосвіти, приймають  участь у Всеукраїнських наукових конференціях, вебінарах, конкурсах. Значна більшість  вчителів підвищують свою професійність завдяки участі у роботі шкільних методоб’єднань, секційних семінарах, тематичних курсах. Педагогічні працівники є переможцями конкурсу на кращий електронний освітній ресурс на  обласному етапі.

За останні роки здійснено ремонт коридорів, харчоблоку, тамбура приміщення, замінено вікна на енергозберігаючі, обладнано кімнату відпочинку для учнів, облаштовано укриття, проведено реконструкцію дерев’яної підлоги  ІІ поверху,  встановлено пластикові двері у кабінетах другого поверху, покращено освітній дизайн.

Проблеми закладу:

1. реконструкція системи опалення всіх приміщень;

2. встановлення дитячого ігрового майданчика;

3. оновлення комп’ютерної техніки;

4. ремонт навчальної майстерні;

5. ремонт спортивної кімнати.