22 квітня - Міжнародний день Землі

Кожного року 22 квітня відзначається Міжнародний день Землі – свято природи, яке нагадує про важливість збереження нашої планети та її ресурсів. Цей день започаткований з метою підкреслення проблем екології, привернення уваги до потреби збереження природи, є нагадуванням про те, що планета Земля – це наш дім, і ми всі маємо обов'язок берегти її ресурси.

21:19 22.04.2024

Європейський тиждень імунізації

З нагоди Європейського тижня імунізації 2024 продовжуємо ділитися з вами фактами про вакцинацію. Цього разу пропонуємо до вашої уваги 10 фактів про 10 захворювань, вакцинація проти яких входить до Національного календаря щеплень України.

20:31 22.04.2024

Всесвітній день авіації та космонавтики

12 квітня відзначається Всесвітній день авіації та космонавтики, це свято присвячене першому польоту людини в космос. Цього дня учні 4 класу відправилися в "космічну подорож" де спробували себе у ролі космонавтів, астрономів, конструкторів, які досліджували таємниці космосу.

20:29 22.04.2024

Екскурсія в Київський національний університет культури та мистецтв.

12 квітня учні 11 класу Подібнянського ЗЗСО І-ІІІ ступенів разом із педагогом-організатором (Полозюк І.М.) здійснили незабутню подорож до нашої столиці. За попередньою домовленістю для учнів 11-их класів було організовано екскурсію в Київський національний університет культури та мистецтв.

20:25 22.04.2024

Здоров'я - це рух, а рух - це життя!

Здоров'я - це найбільший скарб кожної людини. Саме тому, з метою пропаганди здорового способу життя, класний керівник 1 класу (Білоусова Л.Г.) для своїх вихованців провела цікаву та корисну годину спілкування "Здоров'я - це рух, а рух - це життя!"

20:22 22.04.2024

Участь у моніторинговому дослідженні

Управління Державної служби якості освіти у Черкаській області  з 20 березня по 03 квітня проводить моніторингове дослідження щодо стану цифровізації управлінських процесів у Подібнянському ЗЗСО І-ІІІ ст.

13:23 19.03.2024