День Єднання

16 лютого, з нагоди Дня Єднання, класні керівники початкової школи провели для своїх вихованців годину спілкування на тему "В єдності наша сила".

19:21 25.02.2024

"Кіберг-атаки та інтернет-шахрайство"

Інтернет - це Всесвітня комп'ютерна мережа, яка забезпечує кожного користувача необхідною інформацією та надає послуги. Завдяки Інтернету ми отримуємо новини з усього світу, спілкуємося з людьми, шукаємо потрібні матеріали для навчання та розвитку наших творчих здібностей. Та чи безпечно це?

19:20 25.02.2024

Всесвітній день читання вголос

У першу середу лютого світова спільнота книголюбів відзначає Всесвітній день читання вголос. Це свято зініціював у 2010 році Міжнародний освітній проєкт "LitWorld".

19:18 25.02.2024

Патріотичний марафон "Вірні Україні"

Рій "Козаченьки" успішно пройшов підсумкову вікторину патріотичного марафону "Вірні Україні" та отримав диплом Черкаського обласного центру туризму, краєзнавства і екскурсій учнівської молоді Черкаської обласної ради.

20:06 04.02.2024

Обласний патріотичний марафон "Вірні Україні".

Рій "Козаченьки" Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-потріотичної гри "Сокіл"("Джура") долучився до обласного патріотичного марафону "Вірні Україні". Учні детально ознайомилися їз важливими подіями для нашої ждержави та ортацювали відповідні рекомендовані матеріали, розмвщені на онлайн-платформі Padlet.

18:00 04.02.2024

Фото-челендж "Майоріє прапор України!"

Здобувачі освіти долучилися до обласного фото-челенджу "Майоріє прапор України!" за ініціативи Черкаського обласного Центру туризму, краєзнавства і екскурсій

19:40 28.01.2024